• AD
  • 1
   KOHA.net

   Politika, ekonomia, kultura e sporti vijnë më së shpejti te ju nëpërmjet portalit koha.net. Çdo klik një ecje me kohën!

  • 2
   Lajmet e fundit - GazetaExpress

   GazetaExpress ju sjell lajmet e fundit në kohë reale nga politika, sporti, bota e VIP-ave, shëndetësia etj.

  • 3
   Ballina - KosovaPress

   Agjencia e pavarur e lajmeve KosovaPress sjell tek ju lajmet e fundit shqip nga Kosova, rajoni dhe bota.

  • 4
   Top Channel TV Albania - Lajmet e fundit minute pas minute, art, sport, Portokalli, Fiks Fare, Shqip, Top Story, Top Show

   shtetet e bashkuara te amerikes i kane propozuar shqiperise idene e shkaterrimit te armeve kimike te sirise, duke shfrytezuar poziten e f...

  • 5
   Kosova.com - Qendra për Informim e Kosovës

   Lajmet nga Kosova dhe rajoni duke përfshirë disa kategori të ndryshme.

  • 6
   KosovaSot

   Ueb-faqja zyrtare e se perditshmes informative te pavarur Kosova Sot.

  • 7
   Gazeta Rilindja Demokratike - Online

   Gazeta Rilindja Demokratike - Online

  • 8
   RTK Live

   Rtklive.com është faqe multilinguale, lanson përmbajtje në gjashtë gjuhë - shqip, serbisht, boshnjakisht, turqisht dhe në gjuhën rome, si dhe përmbajtje të caktuara edhe në gjuhën angleze. Aktuale, Ekonomi, Sport, Kulturë, Intervista, Lifestyle, VIP, Kronka e Zezë, Kuriozitete, Web TV...

  • 9
   VOA - Voice of America English News

   English news from the Voice of America. VOA provides complete coverage of the U.S, Asia, Africa and the Mideast.

  • 10
   kosovalive360

   kosovalive është agjenci e pavarur e lajmeve e kosovës, e cila raporton nga kryeqendra e prishtinës dhe nga rajonet e tjera.

  • AD
  • 11
   Gazeta SHQIP | …e përditshme e pavarur

   konferenca “evropa e gjeneratës tjetër”. fyle: integrimi në be është realitet i arritshëm, varet nga ju

  • 12
   lajme.net

   Lajmet me të fundit në Shqipëri dhe Ballkan si edhe lajmet me Video nga televizionet kryesore Shqiptare. Rifreskimi behet çdo 10 minuta.

  • 13
   Portali Indeksonline - Ballina

   Portali Indeksonline u themelua nga një grup gazetarësh kosovarë në vitin 2010. Përball sfidave të gazetarisë bashkëkohore, të motivuar nga nevoja për lajme të shpejta dhe origjinale, në Kosovë, ndër shqiptarë dhe për shqiptarët - Indeksonline nuk ishte veçse një kërkesë e kohës.

  • 14
   Shekulli Online

   Website dhe gazeta me e madhe ne Shqiperi

  • 15
   RTV 21 | Burim i pashterrshem

   Lajmet e fundit Jahjaga prioti Thaçin dhe Kuçin » Prishtinë, 12 korrik Presidentja e Republikës së Kosovës, zonja Atifete Jahjaga priti s...

  • 16
   Alsat-M

   ALSAT-M Televizioni Kombetar Maqedoni, web faqja oficiale

  • 17
   Zeri

   ...

  • 18
   24 ore lajme | lajmet më të reja në gjuhën shqipe

   gazete elektronike ne gjuhen shqipe. jep lajme nga shqiperia,kosova, maqedonia, ballkani dhe bota/ freskohet gjate 24 oreve

  • 19
   .:Presheva.com Web Portal:.

   .:Presheva.com Web Portal:.

  • 20
   koha.net

   politika, ekonomia, kultura e sporti vijnë më së shpejti te ju nëpërmjet portalit koha.net. çdo klik një ecje me kohën!

  • 21
   Balkanweb.com "Publicitet"

   BalkanWeb, q� nga krijimi i saj n� shkurt t� vitit 2000, �sht� faqja kryesore e lajmeve p�r Shqip�rin�, e cila i p�rcjell lajmet me foto dhe video n� koh� reale. Mbulon me lajme t� gjith� shqip�rin� dhe rajonin, ajo i p�rfshin t� gjitha kategorit�: shqip�ri, politik, kosov�, sociale, ekonomi, sport, kronika, lajme me or�, periferi, rajon, bota, analiza, intervista, kultur�, teknologji, informatik�, sondazhe, forum, blog, diskutime, horoskop, parashikimi i motit, balkanweb tv, fotogaleri etj.English versions: Balkanweb, is the first interactive site about balkan region. It gives news, and other information about tender, investments, documents, organization, internet, news and press, media and reports for all the countries of the region

  • 22
   gazeta tema

   Gazete e perditshme e pavarur me lajme nga shqipëria dhe rajoni.

  • 23
   RTV SCAN

   Gjithcka mbi ekonominë, bursat, tregjet, bankat, lëndët e para, këmbimi valutor. Lajmet kryesore nga vendi, rajoni dhe bota.

  • 24
   Ballina -

   Komunikatë për media

  • 25
   Koha Jone | Online

   Gazeta e perditshme e pavarur shqiptare. Këtu mundeni ta lexoni lajmin në internet.

  • 26
   Gazeta Panorama ONLINE | Gazeta Panorama Versioni ONLINE, lajmet e fundit, lajmi i fundit

   Gazeta Panorama Versioni ONLINE ofron lajmin e fundit, aktualitet, kronike, opinione, argumente, speciale, sociale, video, suplemente, politike, showbiz, etc

  • 27
   Bota Sot

   Lajmet, Sporti, Showbizi e shumë e shumë tjera më së shpejti vin tek ju tek portali Bota Sot Online...

  • 28
   radio furtuna |

     Bruksel, përparime në takimin e parë për zbatimin e marrëveshjes

  • 29
   home

   eshte koha per sherbime profesionale

  • 30
   | vipat shqiptare | thashetheme | celebrity news - | | vipat shqiptare | thashetheme | celebrity news

   Celebrity Gossip and Entertainment News, Covering Celebrity News and Hollywood Rumors. Celebritete.com, vipat.info eshte nje faqe me informacione, lajme, thashetheme rreth vipave dhe celebriteteve sh

  • 31
   shoqata e bashkive të shqipërisë

   Lajme Raporti i takimit per " Te Ardhurat Vendore" Shoqata e Bashkive të Shqipërisë është një bashkim vullnetar dhe i pavarur i bashkive ...

  • 32
   ___| Shkabaj |___ Start Here | Fillo Ketu

   Shkabaj.net, Shkabaj.mobi, and Shkabaj App: the leading Albanian source for information and entertainment.

  • 33
   hugedomains.com - radiofontana.com is for sale (radio fontana)

   Në Istog u mbajt manifestimi tradicional “ Zëri i vëllazërisë”

  • 34
   Qyteza, fshati i trimave te pushkes dhe te penes: Faqja Kryesore

   Faqja Kryesore Qyteza e Devollit është shëmbulli tipik i fshatit të vogel shqiptar,  e cila ruajti të paprekur nga brezi në brez kulturën...

  • 35
   qyteza, fshati i trimave te pushkes dhe te penes: faqja kryesore

   Faqja Kryesore Qyteza e Devollit është shëmbulli tipik i fshatit të vogel shqiptar,  e cila ruajti të paprekur nga brezi në brez kulturën...

  • 36
   Mitrovicali.com

   portali informativ mitrovicali.com secili nga ju munde te gjej diqka interesante, mp3, shqip, muzik, shqip, video, shqip, filma, shqip, humor, shqip, shkarko, muzike, shqiptare, muzika, shqipe, albanian, music,humore 2011, albenian, musik, humora, shqip, humore, shqiptare, humori, shqiptar, filma, shqip, filme, shqiptare, filmat, shqiptar, filmi, shqiptare, video, klipe, shqip, klipi, klipat, clipe, clipa, clipi, shqip, stupcat, stupc, egjeli, gezuar, pavarsia, perrall, prrall, tupan, familja, adelina, nora, genta, ermal, fejzullahu, ermali, blero, shpat, kasapi, tingulli3nt, sinan, meda, gazi, gentiana, humor, shqip, filma, shqip, shqiptar, 2007, forumi, shqiptar, forume, shqiptare, chat, shqip, albachat, albanian, chat, forumi, degjo muzik, shkarko muzik, degjo music, degjo music, listen to albanian music, shkarko muzike, kenge, songs, video klipe shqip, vidjo klipe, vidio klipe, video clips, albania, shqiperia, shqipetare, shqiptare, shqiptar, download, mp3, shkarko shqiptar, forum, shqip, albanian, forum, albanian, forums, albanian, chats, kuiz, shqip, kuizi, dituri, top, lista, shqiptare, faqe, shqip, faqet, shqipetare, gratis, dating, shqip, njoftohu, takime, albume, albumet, me, te, reja, 2006, 2007, 2005, albumi, fundit, show, televizive, fiks, fare, perrall, tupan, kafeneja, jone, familja, moderne, portokalli, digitalb, tv, live, top, channel, video, shqiperia, shqipria, albania, kosova, kosovo, pavaresia, pavarsia, argetim, zbavitu, si, ta, kaloj, kohen, lire, i, shkupi, prishtina, gjilani, tetova, struga, durrsi, mitrovica, lajme, shqip, lajmet, shqiptare, bbf, my, music, rtk, premier, feja, islame, muslimanet, islamistet, albanian music, muzik shqip, lajme shqip, albania chat, mp3 shqip, miss albania, music shqip, miss kosova, mp3 shqip falas, albanian single, albanian personals, radio dashuria, emra shqip, radio kosova, gazeta shqiptare, rtk live, shqiperia chat, kosova chat, kengetaret shqiptar, lajmet shqip, koha jone, muzika dashuria, koha online, bi

  • 37
   LURA PROPERTY - Ballina

   KËRKESA JUAJ PËR BANIMË, OBLIGIM I YNI PËR REALIZIM !

  • 38
   Dukagjini Graf

   ne i shtypim dhe i ri-krijojmë idetë dhe imazhet tuaja, madje kjo është edhe premtimi ynë ndaj jush "just imagine. we'll do it." portfoli...

  • 39
   Hermes News

   hermesnews

  • 40
   Studentet.info :: atje ku heshtja nuk �sht� vler� SHPREHU!

   Informacione dedikuar studenteve per problemet e tyre, jeten, shpenzimet, baticat dhe zbaticat gjat kohes se studimeve.

Telegrafi.com Similar Sites by TrafficTelegrafi.com Similar Sites by Visits

people that visited Telegrafi.com also visited:

 • indeksonline.net

  indeksonline.net indeksonline.net

  Portali Indeksonline - Ballina

  Portali Indeksonline u themelua nga një grup gazetarësh kosovarë në vitin 2010. Përball sfidave të gazetarisë bashkëkohore, të motivuar nga nevoja për lajme të shpejta dhe origjinale, në Kosovë, ndër shqiptarë dhe për shqiptarët - Indeksonline nuk ishte veçse një kërkesë e kohës.

 • koha.net

  koha.net koha.net

  KOHA.net

  Politika, ekonomia, kultura e sporti vijnë më së shpejti te ju nëpërmjet portalit koha.net. Çdo klik një ecje me kohën!

 • gazetaexpress.com

  gazetaexpress.com gazetaexpress.com

  Lajmet e fundit - GazetaExpress

  GazetaExpress ju sjell lajmet e fundit në kohë reale nga politika, sporti, bota e VIP-ave, shëndetësia etj.

 • veqsport.com

  veqsport.com veqsport.com

  Lajme sportive shqip, Transferime, Europiani 2016, Parashikime - veqsport.com

  Portali me i pasur sportiv shqipetar. Lajme sportive, Analiza, Parashikime, Transferime LIVE, Ndeshje LIVE, Rezultate LIVE - veqsport.com

 • botasot.info

  botasot.info botasot.info

  Bota Sot

  Lajmet, Sporti, Showbizi e shumë e shumë tjera më së shpejti vin tek ju tek portali Bota Sot Online...

 • zeri.info

  zeri.info zeri.info

  Zeri
 • presheva.com

  presheva.com presheva.com

  .:Presheva.com Web Portal:.

  .:Presheva.com Web Portal:.

 • merrjep.com

  merrjep.com merrjep.com

  Shpallje | Njoftime | MerrJep.com | Vetura | Patundshmëri | Kompjutera | Celularë | Biznes & Shërbime | Punësim

  MerrJep.com ështe faqja më e rre për njoftime të vogla në Kosovë. Aty vijnë edhe persona privat dhe ndërmarrje kur duan të blejnë, shesin dhe ndërojnë. Makina, anije, mobilje, apartamente, shtëpi të dyta, veshje dhe këpucë, shërbimet, etj

 • indeksonline.com

  indeksonline.com indeksonline.com

  indeksonline.com - indeksonline Resources and Information.

  indeksonline.com is your first and best source for information about indeksonline . Here you will also find topics relating to issues of general interest. We hope you find what you are looking for!

 • albeu.com

  albeu.com albeu.com

  Portali Albeu.com, Lajmet e fundit, sport, shqiperi, kosove, maqedoni -

  Albeu.com është portal i pavarur, me seli në Tiranë, i themeluar në korrik të vitit 2003.

 • sport.albeu.com

  sport.albeu.com sport.albeu.com

  Sport.albeu.com - Portali Sportiv i të gjithë shqipëtarëve

  sport.albeu.com portali me i madh i sportit ne gjuhen shqipe

 • mistreci.com

  mistreci.com mistreci.com

  Mistreci.com - Filma me titra shqip | Gazeta Shqip | Sport Live | Fjalor | Box Office

  Mistreci.com ofron falas filmat dhe serialet më të vlerësuar me titra shqip. Gjithashtu, në këtë portal do të gjeni informacione nga kinematografia, showbiz-i,

Telegrafi.com Similar Sites by Search:

sites getting traffic from the same search keywords as Telegrafi.com:

 • albeu.com

  albeu.comalbeu.com

  Portali Albeu.com, Lajmet e fundit, sport, shqiperi, kosove, maqedoni -

  Albeu.com është portal i pavarur, me seli në Tiranë, i themeluar në korrik të vitit 2003.

 • lajmesport.com

  lajmesport.comlajmesport.com

  Lajme Sport | Lajme Sportive nga vendi e bota

  LajmeSport.com eshte nje faqje e cila i dedikohet totalisht botes se sportit. Artikuj te ndryshem duke filluar nga futbolli,basketbolli, formula 1, tenisi e deri tek analiza futbollistike

 • lajmpress.com

  lajmpress.comlajmpress.com

  Gazeta LAJM

  Web faqja zyrtare e gazetës LAJM

 • alsat-m.tv

  alsat-m.tvalsat-m.tv

  Alsat-M

  ALSAT-M Televizioni Kombetar Maqedoni, web faqja oficiale

 • kosovapress.com

  kosovapress.comkosovapress.com

  Ballina - KosovaPress

  Agjencia e pavarur e lajmeve KosovaPress sjell tek ju lajmet e fundit shqip nga Kosova, rajoni dhe bota.

 • lajmifundit.al

  lajmifundit.allajmifundit.al

  Lajmi i Fundit - Lajmifundit | shqip, lajmet e dites, gazeta online

  Grabitën me armë pikën e këmbimit valutor në Vlorë, prangosen tre autorët

 • ikub.al

  ikub.alikub.al

  ikub.al - Portali kryesor i informacionit per Shqiptaret

  Informacione te shumellojshme si lajme, njoftime, prona ne shitje, oferta punesimi, makina ne shitje, oferta turistike, lajme sportive, biznese, informacione financiare, ligjet, numrat e telefonit si dhe nje pafundesi informacioni ne kohe reale.

 • lajm-shqip.com

  lajm-shqip.comlajm-shqip.com

  Lajme shqip | lajmi i fundit, lajm sot, lajmet e fundit, ballkanweb, lajme, gazeta

  lajmi i fundit, lajm sot, lajmet e fundit, lajmet, gazeta shekulli, ballkanweb, lajme, gazeta, tema, panorama, lajme nga shqiperia, news 24 shqip,pagesat ne thesar, tv online shqip

 • top-channel.tv

  top-channel.tvtop-channel.tv

  Top Channel TV Albania - Lajmet e fundit minute pas minute, art, sport, Portokalli, Fiks Fare, Shqip, Top Story, Top Show

  shtetet e bashkuara te amerikes i kane propozuar shqiperise idene e shkaterrimit te armeve kimike te sirise, duke shfrytezuar poziten e f...

 • telegraf.rs

  telegraf.rstelegraf.rs

  Telegraf – Najnovije vesti | TELEGRAF

  | telegraf

 • noa.al

  noa.alnoa.al

  NOA Lajme - Agjencia Kombëtare e Lajmeve

  NOA - Agjencia Kombëtare e Lajmeve - E vetmja 24 orë, minutë pas minute, lajme nga Shqipëria, Kosova, Maqedonia dhe pjesa tjetër e botës

 • kosova.com

  kosova.comkosova.com

  Kosova.com - Qendra për Informim e Kosovës

  Lajmet nga Kosova dhe rajoni duke përfshirë disa kategori të ndryshme.

Telegrafi.com Similar Sites by Topic

see top sites for the most relevant topics from Telegrafi.com:

'news'
see top sites for this topic
  
 • A new welcome to Yahoo. The new Yahoo experience makes it easier to discover the news and information that you care about most. It's the web ordered for you.
 • The new MSN, Your customizable collection of the best in news, sports, entertainment, money, weather, travel, health, and lifestyle, combined with Outlook, Facebook, Twitter, Skype, and more.
 • The latest news and headlines from Yahoo! News. Get breaking news stories and in-depth coverage with videos and photos.
 • Explore the BBC, for latest news, sport and weather, TV & radio schedules and highlights, with nature, food, comedy, children's programmes and much more
'mobile computing'
see top sites for this topic
  
 • Découvrez les offres mobile, TV, Internet et Fibre de SFR. Choisissez le forfait qui répond à vos besoins et profitez de conseils sur les offres SFR.
 • Информационно поисковая система с учетом морфологии русского языка.
 • Onliner.by посещают сотни тысяч белорусов, чтобы покупать в каталоге, размещать объявления, общаться на форуме, а также читать новости и статьи!
 • 「全球華人最注目的社群網站是哪個?」這問題的答案非常簡單,就是Mobile01!
'lajme'
see top sites for this topic
  
 • Telegrafi eshte medium i pavarur informativ dhe me i vizituari ne gjuhen Shqipe. Lajme me te fundit nga Ekonomia, Sporti, Magazina, Shëndetësia, Teknologjia ne shqip.
 • BalkanWeb, q� nga krijimi i saj n� shkurt t� vitit 2000, �sht� faqja kryesore e lajmeve p�r Shqip�rin�, e cila i p�rcjell lajmet me foto dhe video n� koh� reale. Mbulon me lajme t� gjith� shqip�rin� dhe rajonin, ajo i p�rfshin t� gjitha kategorit�: shqip�ri, politik, kosov�, sociale, ekonomi, sport, kronika, lajme me or�, periferi, rajon, bota, analiza, intervista, kultur�, teknologji, informatik�, sondazhe, forum, blog, diskutime, horoskop, parashikimi i motit, balkanweb tv, fotogaleri etj.English versions: Balkanweb, is the first interactive site about balkan region. It gives news, and other information about tender, investments, documents, organization, internet, news and press, media and reports for all the countries of the region
 • Website dhe gazeta me e madhe ne Shqiperi
 • Mistreci.com ofron falas filmat dhe serialet më të vlerësuar me titra shqip. Gjithashtu, në këtë portal do të gjeni informacione nga kinematografia, showbiz-i,
'video'
see top sites for this topic
  
'nga'
see top sites for this topic