• AD
  • 1
   today (setimes.com)

   setimes.com is a news and information website covering the balkans featuring current events, business, diplomacy, film, tourism, sports and…

  • 2
   Revista Klan Nr. 877

   Reviste e perjavshme që botohet në Tirane.

  • 3
   RTK Live

   Rtklive.com është faqe multilinguale, lanson përmbajtje në gjashtë gjuhë - shqip, serbisht, boshnjakisht, turqisht dhe në gjuhën rome, si dhe përmbajtje të caktuara edhe në gjuhën angleze. Aktuale, Ekonomi, Sport, Kulturë, Intervista, Lifestyle, VIP, Kronka e Zezë, Kuriozitete, Web TV...

  • 4

  • 5
   Shekulli Online

   Website dhe gazeta me e madhe ne Shqiperi

  • 6
   .:Presheva.com Web Portal:.

   .:Presheva.com Web Portal:.

  • 7
   24 ore lajme

   gazete elektronike ne gjuhen shqipe. jep lajme nga shqiperia,kosova, maqedonia, ballkani dhe bota/ freskohet gjate 24 oreve

  • 8
   24 ore lajme | lajmet më të reja në gjuhën shqipe

   gazete elektronike ne gjuhen shqipe. jep lajme nga shqiperia,kosova, maqedonia, ballkani dhe bota/ freskohet gjate 24 oreve

  • 9
   VOA - Voice of America English News

   English news from the Voice of America. VOA provides complete coverage of the U.S, Asia, Africa and the Mideast.

  • 10
   Ballina - KosovaPress

   Agjencia e pavarur e lajmeve KosovaPress sjell tek ju lajmet e fundit shqip nga Kosova, rajoni dhe bota.

  • AD
  • 11
   KOHA.net

   Politika, ekonomia, kultura e sporti vijnë më së shpejti te ju nëpërmjet portalit koha.net. Çdo klik një ecje me kohën!

  • 12
   fillimi - presidente e republikës së kosovës - atifete jahjaga

   presidenti i republikës së kosovës, atifetet jahjaga, kosova, kosovo, kosovë, presidenca, presidenca e republikës së kosovës, atifetet jahjaga, dr. ibrahim rugova, ibrahim rugova, president, presidenti

  • 13
   e-portali

   ks-gov

  • 14
   kosovalive360

   kosovalive është agjenci e pavarur e lajmeve e kosovës, e cila raporton nga kryeqendra e prishtinës dhe nga rajonet e tjera.

  • 15
   komuna prishtine - ballina

   prishtina-komuna

  • 16
   BBC - Homepage

   Explore the BBC, for latest news, sport and weather, TV & radio schedules and highlights, with nature, food, comedy, children's programmes and much more

  • 17
   albanian.com - home of albanians online

   Features history, origins, culture, and related news and information. Includes a forum, chat, and classifieds.

  • 18
   Website Disabled

   Sorry, the site you requested has been disabled

  • 19
   Chat Shqiptar, Chat Shqip, Albanian Chat, Albania chat room online falas

   Chat Shqip online per Shqiptar falas pa regjistrim . Top Albanian Chat ne Amerik dhe Zvicer, Kosova Chat Maqedonia. Vajza Shqiptare Albania Chatroom.

  • 20
   chat shqip :: facemany.com

   chat shqip chati shqiptar eshte nje vend ku mund te boni biseda live si dhe me kamer (web cam). nje nga sistemet me te ri per te komunikuar dhe per njohje me shoqeri.

  • 21
   shqiperia, kosova, albania, chati, njohje, takime, njoftime, lidhje, albanian chat, shqiperia chat, kosova chat, kosovachat, albachat, albawebchat, rinia chat

   chat shqip, albanian chat, kosova chat, dashuria chat, kosova love chat, shqip chat, albania chat, web cam chat, video chat, shqiperia chat, tirana chat, knaqnu albanur, argetohu shqip, albanian chat, ect

  • 22
   dergo.com

   Krye Faqet 100 është krye faqe Shqipëtarë-Kanadeze që pëmban faqe Shqipëtarëve dhe liston faqe me muzikë, etj.

  • 23
   CHAT, Qat, CBOX Chat, Albanur CBOX, 123FLASH CHAT, qat VEJUSHKA, GRAT E SHTRATIT, SHTRATI, QAT SHTRATI, VEJUSHKA, BURRA, VEJANA, QAT DHOMAT E ALBANURIT,

   CHAT, Qat, CBOX Chat, Albanur CBOX, 123FLASH CHAT, qat VEJUSHKA, GRAT E SHTRATIT, SHTRATI, QAT SHTRATI, VEJUSHKA, BURRA, VEJANA, QAT DHOMAT E ALBANURIT, Adult Albanian Chat, Albania Chat, ect

  • 24
   www.live-ks.com - Muzik, Shqip, Video, Shqip, Filma, Shqip, Humor, Shqip, Shkarko, Muzike, Shqiptar

       Powered by: www.live-ks.com 2011, Kontakt: live-ks@hotmail.fr

  • 25
   home

   www.topkoha.com www.kosova- host.com

  • 26
   TopAlba.NET - Top Albanian Music Hits - Shkarko Mp3 Shqip Falas, Muzik, Shqip, Video, Shqip, Filma,

   TopAlba.NET - Top Albanian Music Hits, Mp3, Shqip, Muzik, Shqip, Video, Shqip, Klipe, Shqip, Filma, Shqip, Humor, Shqip, Download, Shkarko, Clipe, Albume, 2006, Muzika Shqiptare, Mp3, Shqip, Shkarko,

  • 27
   filma shqiptar, albanian movies, filma shqip, filma vizatimor, filmat shqiptar, video filma, filma shqip humor, filma te ri, filma te vjeter shqiptar, albanian film,

   filma shqiptar, filma shqip 2013, albanian movies, filma shqiptar, filma shqip, filma vizatimor, filmat shqiptar, video filma, filma shqip humor, filma te ri, filma te vjeter shqiptar, albanian film, ect

  • 28
   chat shqip :: chat-shqip.com

   chat shqip chati shqiptar eshte nje vend ku mund te boni biseda live si dhe me kamer (web cam). nje nga sistemet me te ri per te komunikuar dhe per njohje me shoqeri.

  • 29
   403 forbidden

   Albanian Downloads Center Shqip, Muzik, Shqip, Video, Shqip, Filma, Shqip, Humor, Shqip, Shkarko, Muzike, Shqiptare, Muzika, Shqipe, Albanian, Music, Albenian, Musik, Humora, Shqip, Humore, Shqiptare

  • 30
   Albanian Rock, Muzik Kenga MP3 Shqip

   2011 Shkarko Musik MP3 Kenga Kenge Live Shqip Muzike Popollore te Leht Rok Rock Shqiptare dhe te hueja, 2012, 2013

  • 31
   bluehost.com

   Sound-Ks.com - Mp3, Shqip, Muzik, Shqip, Video, Shqip, Klipe, Shqip, Filma, Shqip, Humor, Shqip, Download, Shkarko, Clipe, Albume, 2006, Muzika Shqiptare, Mp3, Shqip, Shkarko, Mp3, Video, Klipe, Vide

  • 32
   (( kosova hackers group )) khg albanian, kosova since 1998 - origjinali

   albanian, kosova, republik of kosova hackers group, ndihmon gjith shqiptarev ane e mban dunjas ku do qe gjinden ne lidhjet kompjuterike dhe problemet e tyre qe nuk munden ti zgjedhin vet...

  • 33
   Créer un site Internet gratuit | Création de site web

   Créer un site internet facilement ! Cet outil gratuit de création de site web permet de créer un site, un blog ou une boutique ou les 3 à la fois !

  • 34
   ministria e arsimit dhe sportit

   Faqja zyrtare me informata lidhur me arsimin dhe shkencën si dhe veprimtari të ndryshme arsimore në Shqipëri.

  • 35
   shkolla rrezor

   Informata për këtë shkollë. Njoftime për ndënësit dhe prindert.

  • 36
   fakulteti i shkencave te natyres

   fshn.edu.al

  • 37
   5gigs.com

   5gigs.com 5gigs

  • 38
   Universiteti i Prishtinës - Universiteti i Prishtinës

   I dedikuar për mësim dhe hulumtim, sipas vlerave e sistemeve perëndimore, Universiteti i Prishtinës po bënë hapa të ...

  • 39
   aleanca franceze | frengjishtja, gjuha e europes

   frengjishtja, gjuha e europes

Gjuha-Shqipe.com Similar Sites by TrafficGjuha-Shqipe.com Similar Sites by Topic

see top sites for the most relevant topics from Gjuha-Shqipe.com:

'shqip'
see top sites for this topic
  
'albanian'
see top sites for this topic
  
 • Website dhe gazeta me e madhe ne Shqiperi
 • Shkabaj.net, Shkabaj.mobi, and Shkabaj App: the leading Albanian source for information and entertainment.
 • ALSAT TV - Televizioni i pare satelitor mbarekombetar ne Shqiperi , lajmet me te fundit, intervista, kuriozitete., Rrëzohet Sali Shehu, PD 11 vota kundër Topit
 • Portali WEB TV i Albanian Screen, ne te cilin mund te gjeni LIVE Streaming te kanalit tone 24/7, videot e plota te emisioneve tona si edhe edicionin qendror te lajmeve, seriale si Sulejmani i Madherishem, Dikush te vezhgon etj...
'parallels'
see top sites for this topic
  
'kosova'
see top sites for this topic
  
'panel'
see top sites for this topic