• AD
  • 1
   KosovaSot

   Ueb-faqja zyrtare e se perditshmes informative te pavarur Kosova Sot.

  • 2
   Agjencia e Lajmeve SOT NEWS | Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

   Agjensia e Lajmeve SOT NEWS

  • 3
   Koha Jone | Online

   Gazeta e perditshme e pavarur shqiptare. Këtu mundeni ta lexoni lajmin në internet.

  • 4
   Lajmet e fundit - GazetaExpress

   GazetaExpress ju sjell lajmet e fundit në kohë reale nga politika, sporti, bota e VIP-ave, shëndetësia etj.

  • 5
   Ballina - KosovaPress

   Agjencia e pavarur e lajmeve KosovaPress sjell tek ju lajmet e fundit shqip nga Kosova, rajoni dhe bota.

  • 6
   TV Klan

   click here to proceed

  • 7
   Alsat-M

   ALSAT-M Televizioni Kombetar Maqedoni, web faqja oficiale

  • 8
   KOHA.net

   Politika, ekonomia, kultura e sporti vijnë më së shpejti te ju nëpërmjet portalit koha.net. Çdo klik një ecje me kohën!

  • 9
   Shekulli Online

   Website dhe gazeta me e madhe ne Shqiperi

  • 10
   Kosova.com - Qendra për Informim e Kosovës

   Lajmet nga Kosova dhe rajoni duke përfshirë disa kategori të ndryshme.

  • AD
  • 11
   Gazeta 55 Online - E përditshme e pavarur

   gazeta55

  • 12
   ___| Shkabaj |___ Start Here | Fillo Ketu

   Shkabaj.net, Shkabaj.mobi, and Shkabaj App: the leading Albanian source for information and entertainment.

  • 13
   koha.net

   politika, ekonomia, kultura e sporti vijnë më së shpejti te ju nëpërmjet portalit koha.net. çdo klik një ecje me kohën!

  • 14
   Balkanweb.com "Publicitet"

   BalkanWeb, q� nga krijimi i saj n� shkurt t� vitit 2000, �sht� faqja kryesore e lajmeve p�r Shqip�rin�, e cila i p�rcjell lajmet me foto dhe video n� koh� reale. Mbulon me lajme t� gjith� shqip�rin� dhe rajonin, ajo i p�rfshin t� gjitha kategorit�: shqip�ri, politik, kosov�, sociale, ekonomi, sport, kronika, lajme me or�, periferi, rajon, bota, analiza, intervista, kultur�, teknologji, informatik�, sondazhe, forum, blog, diskutime, horoskop, parashikimi i motit, balkanweb tv, fotogaleri etj.English versions: Balkanweb, is the first interactive site about balkan region. It gives news, and other information about tender, investments, documents, organization, internet, news and press, media and reports for all the countries of the region

  • 15
   RTK Live

   Rtklive.com është faqe multilinguale, lanson përmbajtje në gjashtë gjuhë - shqip, serbisht, boshnjakisht, turqisht dhe në gjuhën rome, si dhe përmbajtje të caktuara edhe në gjuhën angleze. Aktuale, Ekonomi, Sport, Kulturë, Intervista, Lifestyle, VIP, Kronka e Zezë, Kuriozitete, Web TV...

  • 16
   gazeta tema

   Gazete e perditshme e pavarur me lajme nga shqipëria dhe rajoni.

  • 17
   24 ore lajme | Lajmet më të reja në gjuhën shqipe

   gazete elektronike ne gjuhen shqipe. jep lajme nga shqiperia,kosova, maqedonia, ballkani dhe bota/ freskohet gjate 24 oreve

  • 18
   Zeri

   ...

  • 19
   Top Channel TV Albania - Lajmet e fundit minute pas minute, art, sport, Portokalli, Fiks Fare, Shqip, Top Story, Top Show

   shtetet e bashkuara te amerikes i kane propozuar shqiperise idene e shkaterrimit te armeve kimike te sirise, duke shfrytezuar poziten e f...

  • 20
   Portali Telegrafi - Gazeta Shqiptare ne Internet - Lajmet e fundit Shqip

   Telegrafi eshte medium i pavarur informativ dhe me i vizituari ne gjuhen Shqipe. Lajme me te fundit nga Ekonomia, Sporti, Magazina, Shëndetësia, Teknologjia ne shqip.

  • 21
   account suspended

   Click here to proceed

  • 22
   24 ore lajme | lajmet më të reja në gjuhën shqipe

   gazete elektronike ne gjuhen shqipe. jep lajme nga shqiperia,kosova, maqedonia, ballkani dhe bota/ freskohet gjate 24 oreve

  • 23
   gazeta shqip online

   gazetashqip europe - lajme shqip per shqiptaret ne europe

  • 24
   Lajme - Parajsa.com

   Lajme, Shtypi i Dites, Gazeta Shqiptare, Faqe Shqiptare, Interneti Shqip, sektori informativ i lajmeve te ndryshme politike, ekonomike, kulturore, informatike, shendetesore, teknologjike ne gjuhen shqipe.

  • 25
   Zemra Shqiptare

   Zemra Shqiptare ekziston sepse shqiptaret kane Zemer

  • 26
   Kosovarja

   Gjithcka qe doni te dini rreth modes, familjes, shendetit dhe showbizit vendor dhe boteror...

  • 27
   Zëri i Amerikës

   Zëri i Amerikës: Emisioni televiziv Ditari sjell pranë jush lajmet më të fundit nga bota, korrespondencat nga rajoni, intervista dhe analiza me tema nga më të larmishmet. Ju mund të gjeni gjithashtu të rejat e fundit nga mjekësia dhe shkenca, si edhe nga bota e artit. Ditari transmetohet çdo ditë në orën 18:00. Ditari mund të ndiqet njëkohësisht edhe në valët e radios. The Voice of America, which first went on the air in 1942, is a multimedia international broadcasting service funded by the U.S. government through the Broadcasting Board of Governors. VOA broadcasts more than 1,000 hours of news, information, educational, and cultural programming every week to an estimated worldwide audience of more than 150 million people

  • 28
   lajme online - lajme shqip nga shqiperia dhe bota, lajme te reja

   lajme shqip nga shqiperia dhe bota, lajme te reja

  • 29
   gazeta shqip online

   gazetashqip europe - lajme shqip per shqiptaret ne europe

  • 30
   albania radio music

   You're about to be redirected

  • 31
   alkosnews.com - lajmet aktuale nga kosova, bota, shqiperia, sporti dhe ekonomia

   lajmet aktuale, lajmet shqip nga bota, lajmet shqip nga kosova, lajmet shqip nga shqiperia, lajmet shqip nga ekonomia, lajmet shqip nga sporti, lajmet shqip nga dituria

  • 32
   Gazeta Panorama ONLINE | Gazeta Panorama Versioni ONLINE, lajmet e fundit, lajmi i fundit

   Gazeta Panorama Versioni ONLINE ofron lajmin e fundit, aktualitet, kronike, opinione, argumente, speciale, sociale, video, suplemente, politike, showbiz, etc

  • 33
   Lajme Shqip | Lajme, Lajmet e fundit, Shqip, Hulumtime, Dossier, Sport, Showbiz, Lifestyle, Video, Foto

   Lajme, Lajme Shqip, Lajmet e fundit nga Shqiperia, Kosova, Maqedonia, vendi, rajoni dhe bota!

  • 34
   blog de shqip-albanais - shqip 100% - skyrock.com

   le seul site francophone qui regroupe tout sur les albanais! --kosova ----shqiperia --------malesia ----maqedonija ---cameria

  • 35
   Lajme shqip, lajmet shqip, lajmet e fundit ne shqip nga Shqiperia dhe bota.

   Lajmet shqip eshte nje faqe me informacione nga me te ndryshmet. Na ndiqni dhe do te merrni informacionet e ores se fundit. Informacion, kuriozitete, sport,

  • 36
   ngjarjet.com - lajmet e fundit,lajmet e fundit nga shqiperia,lajmet e fundit nga kosova,lajmet e fundit nga maqedonia,lajmet e fundit nga bota.lajme shqip

   ngjarjet.com eshte nje webfaqje per arkivim dhe lexim sa me te leht dhe te shpejt te te gjitha lajmeve dhe ngjarjeve me aktuale ne internet. te gjith ju mund te publikoni nje lajm edhe ai lajm do te jet ne sitin ton me emrin tuaj. ju falemnderit <a href='http://www.ngjarjet.com/page.php?page=about'>privacy policy / privatsia

  • 37
   24 ore lajme

   gazete elektronike ne gjuhen shqipe. jep lajme nga shqiperia,kosova, maqedonia, ballkani dhe bota/ freskohet gjate 24 oreve

  • 38
   shiko të gjitha lajmet-kapsit.com - lajmet e fundit shqip

   shiko të gjitha lajmet

  • 39
   rtvfan | www.rtvfan.net

   portal informativ me lajme nga vendi, rajoni, bota, sporti, teknologjia, shëndetësia, showbizi e shumë tjera

  • 40
   VOA - Voice of America English News

   English news from the Voice of America. VOA provides complete coverage of the U.S, Asia, Africa and the Mideast.

Botasot.info Similar Sites by TrafficBotasot.info Similar Sites by Visits

people that visited Botasot.info also visited:

 • koha.net

  koha.net koha.net

  KOHA.net

  Politika, ekonomia, kultura e sporti vijnë më së shpejti te ju nëpërmjet portalit koha.net. Çdo klik një ecje me kohën!

 • zeri.info

  zeri.info zeri.info

  Zeri
 • gazetaexpress.com

  gazetaexpress.com gazetaexpress.com

  Lajmet e fundit - GazetaExpress

  GazetaExpress ju sjell lajmet e fundit në kohë reale nga politika, sporti, bota e VIP-ave, shëndetësia etj.

 • presheva.com

  presheva.com presheva.com

  .:Presheva.com Web Portal:.

  .:Presheva.com Web Portal:.

 • telegrafi.com

  telegrafi.com telegrafi.com

  Portali Telegrafi - Gazeta Shqiptare ne Internet - Lajmet e fundit Shqip

  Telegrafi eshte medium i pavarur informativ dhe me i vizituari ne gjuhen Shqipe. Lajme me te fundit nga Ekonomia, Sporti, Magazina, Shëndetësia, Teknologjia ne shqip.

 • zemra.de

  zemra.de zemra.de

  Zemra.de - Miresevini - Argetohu me Radio Shqip

  Zemra.de - Argetohu me ne, Radio Live Shqip, Radio Viciana, Radio Zemra, TV Kanale, RTK, Lajme, Humor, Filma Shqip MP3 Zemra-Chat, Chat Shqip

 • kosova-sot.info

  kosova-sot.info kosova-sot.info

  KosovaSot

  Ueb-faqja zyrtare e se perditshmes informative te pavarur Kosova Sot.

 • gazetatribuna.com

  gazetatribuna.com gazetatribuna.com

  Ballina - Gazeta Tribuna

  qendrore të arrestuarit ne qendrën e numërimit falsifikuan numrin e votave 16:04 / e mërkurë, 13 nëntor 2013 (e plotësuar) - kryeprokuror...

 • shkabaj.net

  shkabaj.net shkabaj.net

  ___| Shkabaj |___ Start Here | Fillo Ketu

  Shkabaj.net, Shkabaj.mobi, and Shkabaj App: the leading Albanian source for information and entertainment.

 • indeksonline.net

  indeksonline.net indeksonline.net

  Portali Indeksonline - Ballina

  Portali Indeksonline u themelua nga një grup gazetarësh kosovarë në vitin 2010. Përball sfidave të gazetarisë bashkëkohore, të motivuar nga nevoja për lajme të shpejta dhe origjinale, në Kosovë, ndër shqiptarë dhe për shqiptarët - Indeksonline nuk ishte veçse një kërkesë e kohës.

 • www2.tutti.ch

  www2.tutti.ch www2.tutti.ch

  Gratis Inserate in Ihrer Nähe - tutti.ch

  Willkommen auf tutti.ch! Die Plattform für Gratis-Inserate - einfach, persönlich und ganz in Ihrer Nähe. Jetzt stöbern oder Inserat aufgeben!

 • shekulli.com.al

  shekulli.com.al shekulli.com.al

  Shekulli Online

  Website dhe gazeta me e madhe ne Shqiperi

Botasot.info Similar Sites by Search:

sites getting traffic from the same search keywords as Botasot.info:

 • kosova-sot.info

  kosova-sot.infokosova-sot.info

  KosovaSot

  Ueb-faqja zyrtare e se perditshmes informative te pavarur Kosova Sot.

 • gazetaexpress.com

  gazetaexpress.comgazetaexpress.com

  Lajmet e fundit - GazetaExpress

  GazetaExpress ju sjell lajmet e fundit në kohë reale nga politika, sporti, bota e VIP-ave, shëndetësia etj.

 • zeri.info

  zeri.infozeri.info

  Zeri
 • kohaditore.com

  kohaditore.comkohaditore.com

  koha.net

  politika, ekonomia, kultura e sporti vijnë më së shpejti te ju nëpërmjet portalit koha.net. çdo klik një ecje me kohën!

 • gazetatribuna.com

  gazetatribuna.comgazetatribuna.com

  Ballina - Gazeta Tribuna

  qendrore të arrestuarit ne qendrën e numërimit falsifikuan numrin e votave 16:04 / e mërkurë, 13 nëntor 2013 (e plotësuar) - kryeprokuror...

 • lajmpress.com

  lajmpress.comlajmpress.com

  Gazeta LAJM

  Web faqja zyrtare e gazetës LAJM

 • gazetaditore.com

  gazetaditore.comgazetaditore.com

  gazetaora.com | ora në dorën tënde

  checking your browser before accessing this process is automatic. your browser will redirect to your requested content shortly. please al...

 • koha.net

  koha.netkoha.net

  KOHA.net

  Politika, ekonomia, kultura e sporti vijnë më së shpejti te ju nëpërmjet portalit koha.net. Çdo klik një ecje me kohën!

 • sot.com.al

  sot.com.alsot.com.al

  Agjencia e Lajmeve SOT NEWS | Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

  Agjensia e Lajmeve SOT NEWS

 • 10minuta.com

  10minuta.com10minuta.com

  Lajmet, Lajme Shqip, Lajmet e fundit, Lajmi i fundit nga Kosova

  Gazeta lajm shqip online nga Kosova, Lajmet e fundit nga vendi dhe bota sot, 10minuta.com, lajme shqip ne Showbiz, Lifestyle, Muzike, Politike dhe Sport, Kosova

 • gazetajnk.com

  gazetajnk.comgazetajnk.com

  Gazeta Jeta në Kosovë - Ballina - Gazeta Jeta në Kosovë

  kqz: votuan 47.92 % e votuesve

 • gjiganti.com

  gjiganti.comgjiganti.com

  Gjiganti, Diaspora shqiptare, Arg�tim, Kosova, Shtypi ditor, Gazetat, Lajmet, Bizneset

  Gjiganti �sht� nj� nd�r mediat m� t� m�dha elektronike n� diaspor� duke p�rfshir� projektin Emigranti si nj� lider kryesor n� ��shtjet e integrimit dhe organizimit t� komunitetit shqiptar n� 19 shtete.

Botasot.info Similar Sites by Topic

see top sites for the most relevant topics from Botasot.info:

'shqip'
see top sites for this topic
  
'nga'
see top sites for this topic
  
 • Mistreci.com ofron falas filmat dhe serialet më të vlerësuar me titra shqip. Gjithashtu, në këtë portal do të gjeni informacione nga kinematografia, showbiz-i,
 • GazetaExpress ju sjell lajmet e fundit në kohë reale nga politika, sporti, bota e VIP-ave, shëndetësia etj.
 • Telegrafi eshte medium i pavarur informativ dhe me i vizituari ne gjuhen Shqipe. Lajme me te fundit nga Ekonomia, Sporti, Magazina, Shëndetësia, Teknologjia ne shqip.
 • Politika, ekonomia, kultura e sporti vijnë më së shpejti te ju nëpërmjet portalit koha.net. Çdo klik një ecje me kohën!
'bota'
see top sites for this topic
  
'kosova'
see top sites for this topic
  
'sot'
see top sites for this topic
  
 • 無料ゲーム,フリーゲーム,mmoなら「ゲソてん」におまかせ!無料ゲームを遊んでバッジをどんどん集めよう。集めたバッジでレベルアップ!ゲームを楽しむ、ゲームで繋がるゲームコミュニティサービスです。
 • Lajmet, Sporti, Showbizi e shumë e shumë tjera më së shpejti vin tek ju tek portali Bota Sot Online...
 • интернет-магазин гель-лаков и средств для маникюра. широкий ассортимент шеллаков от cnd shellac в наличии. у нас вы найдете все для ногтей.
 • Funny and relatable moments in life that makes you go lol so true. Come have a laugh or submit your lolsotrue moment.