• 3
   Gazeta SHQIP | …e përditshme e pavarur

   konferenca “evropa e gjeneratës tjetër”. fyle: integrimi në be është realitet i arritshëm, varet nga ju

   Gazeta-Shqip.com
  • 4
   Sporti Shqiptar Online - Gazeta e Sportit

   sadiku është i zyrihut, shok me burim kukelin

   Sportishqiptar.com.al
  • 5
   Koha Jone | Online

   Gazeta e perditshme e pavarur shqiptare. Këtu mundeni ta lexoni lajmin në internet.

   Kohajone.com
  • 6
   Gazeta Panorama ONLINE | Gazeta Panorama Versioni ONLINE, lajmet e fundit, lajmi i fundit

   Gazeta Panorama Versioni ONLINE ofron lajmin e fundit, aktualitet, kronike, opinione, argumente, speciale, sociale, video, suplemente, politike, showbiz, etc

   Panorama.com.al
  • 7
   24 ore lajme | lajmet më të reja në gjuhën shqipe

   gazete elektronike ne gjuhen shqipe. jep lajme nga shqiperia,kosova, maqedonia, ballkani dhe bota/ freskohet gjate 24 oreve

   Korrieri.com
  • 8
   account suspended

   pershkrimi

   Ballkan.com
  • 9
   Shekulli Online

   Website dhe gazeta me e madhe ne Shqiperi

   Shekulli.com.al
  • 10
   Gazetametropol.com

   Find Cash Advance, Debt Consolidation and more at Gazetametropol.com. Get the best of Insurance or Free Credit Report, browse our section on Cell Phones or learn about Life Insurance. Gazetametropol.com is the site for Cash Advance.

   Gazetametropol.com
  • 13
   gazeta tema

   Gazete e perditshme e pavarur me lajme nga shqipëria dhe rajoni.

   Gazetatema.net
  • 14
   Filma Shqip - Lojra - Tutoriale - Foto humoristike - Lojra Falas - Foto Shqiptare - Foto Dashurie

   Filma Shqip - lojra - foto humoristike - foto dashurie - foto shqiptare - sfonde per kompjuter - video humoristike - fjalor

   Zbavitje.com
  • 15
   tworzywo.org.pl

   Buy this domain. 2012 Copyright. All Rights Reserved. The Sponsored Listings displayed above are served automatically by a third party. N...

   Tworzywo.org.pl
  • 16
   gazeta-shqiptare.org - gazeta-shqiptare Resources and Information. This website is for sale!

   Arkivues i lajmeve të mbuluara nga te gjitha gazetat shqiptare mbi një ngjarje.

   Gazeta-Shqiptare.org
  • 17
   BBC - Homepage

   Explore the BBC, for latest news, sport and weather, TV & radio schedules and highlights, with nature, food, comedy, children's programmes and much more

   Bbc.co.uk
  • 18
   gazeta integrimi

   Gazeta Integrimi - Gazete e perditshme politike

   Integrimi.com
  • 19
   Kohavision

   Kohavision (KTV) is a Kosovar television broadcaster, and part of Koha group. Kohavision began broadcasting in September 2000, shortly after the Kosovo War ended. The news is very important sector, with Koha e Lajmeve (Time for News), being the most watch

   Kohavision.net
  • 20
   Gazeta 55 Online - E përditshme e pavarur

   gazeta55

   Gazeta55.net
  • 21
   24 ore lajme

   gazete elektronike ne gjuhen shqipe. jep lajme nga shqiperia,kosova, maqedonia, ballkani dhe bota/ freskohet gjate 24 oreve

   Zeripopullit.com
  • 22
   Lajmet e fundit - GazetaExpress

   GazetaExpress ju sjell lajmet e fundit në kohë reale nga politika, sporti, bota e VIP-ave, shëndetësia etj.

   Gazetaexpress.com
  • 23
   welcome to the frontpage

   joomla! - the dynamic portal engine and content management system

   Tiranaobserver.com.al
  • 24
   RTK Live

   Rtklive.com është faqe multilinguale, lanson përmbajtje në gjashtë gjuhë - shqip, serbisht, boshnjakisht, turqisht dhe në gjuhën rome, si dhe përmbajtje të caktuara edhe në gjuhën angleze. Aktuale, Ekonomi, Sport, Kulturë, Intervista, Lifestyle, VIP, Kronka e Zezë, Kuriozitete, Web TV...

   Rtklive.com
  • 23
   Tirana Times - Albania’s weekly English language newspaper

   home | 07 november 2013

   Tiranatimes.com
  • 24
   Gazeta Start - Lajme nga vendi, hapesira Shqiptare, lajme nga sporti

   Tiranë Shkodër Vlorë

   Gazetastart.com
  • 25
   digilib

   digital library homepage

   Gazeta-Albania.net
  • 26
   Gazeta Ndryshe - E Perditeshme e pavarur

   Gazeta "Ndryshe" - E perditeshme e pavarur

   Gazetandryshe.com
  • 27
   lajmet sot online , gazeta shqiptare online

   në faqen lajmesot.com mund të lexoni çdo ditë gazeta shqiptare , kosovare , maqedonase, etj, dhe të gjeni shumllojshmëri informacione të vlefshme për punën apo biznesin tuaj, gjithashtu dhe për përdorime personale.

   Lajmesot.com
  • 28
   mire se vini te shoqata shqiptaro-amerikane e clevelandit ohio albohio.org

   Mire se vini te Shoqata Shqiptaro-Amerikane e Clevelandit Ohio Albohio.org Alb-Information List Rilindja Demokratike Radio Televizioni Il...

   Albohio.org
  • 29
   portali i qytetit te lushnjes, lajme dhe argetim! | miresevini ne lushnja online, lushnja albania , gjithcka mbi qytetin e lushnjes forum ,mp3 shqip falas, tv live shqip falas, sms falas , foto nga lushnja,filma, lajme, politik, poezi dashurie, sms dashurie, tv klan live hd, top channel live , llotaria amerikane aplikimet , superliga shqiptare renditja, kategoria e pare

   Lushnja Albania

   Lushnja.com
  • 30
   mergimtari.org

   Find Gazeta Shqip, Cash Advance and more at Mergimtari.org. Get the best of Debt Consolidation or Insurance, browse our section on Free Credit Report or learn about Cell Phones. Mergimtari.org is the

   Mergimtari.org
  • 33
   .: Drenasi Chat :. - Fillimi

   MËNYJA Fillimi Galeria

   Delta-G.ucoz.com
  • 34
   gazetabesa.com - gazeta besa resources and information. this website is for sale!

   gazetabesa.com is your first and best source for information about gazeta besa . here you will also find topics relating to issues of general interest. we hope you find what you are looking for!

   Gazetabesa.com
  • 35
   rgazeta.ru - r gazeta resources and information. this website is for sale!

   rgazeta.ru is your first and best source for information about r gazeta . here you will also find topics relating to issues of general interest. we hope you find what you are looking for!

   Rgazeta.ru
  • 36
   gazetahttp.ru - gazeta shqiptare panorama shqip shekulli wyborcza sporturilor express gazeta ru tem

   gazetahttp.ru is your first and best source for information about gazeta shqiptare panorama shqip shekulli wyborcza sporturilor express gazeta ru tema albania . Here you will also find topics relatin

   Gazetahttp.ru
  • 37
   informacje - goo2.pl

   goo2.pl - polski portal internetowy. najlepsze serwisy informacyjne i tematyczne (motoryzacja, biznes, sport, nowe technologie, kobieta, facet, dom i ogród, kobieta i mężczyzna...

   E-Wyborcza.pl
  • 38

   Gazetalajmi.com
  • 39
   gazetaoline.com

   gazetaoline.com is your first and best source for information about gazeta o line . Here you will also find topics relating to issues of general interest. We hope you find what you are looking for!

   Ww1.gazetaoline.com
  • 40
   george g. lopes | the darkest hour is just before the dawn.

   Lajmet e dites,shtypi shqiptare,media shqiptare,mp3,parlamenti kosoves,sali berisha,fatos nano,hashim thaci,edi rama,Esat Brace gazetar ne Londer

   Gazetashkodra.net
  • 41
   Media Shqiptare Online,The official website of Media Shqiptare

   Media Shqiptare Portal for the Albanian Community of United Kingdom. Gazeta me e madhe ne internet Esat Brace, Sali Berisha,edi rama,fatos Nano,

   Radioalbania.net
  • 42
   eurostandart.ru - euro standard resources and information. this website is for sale!

   eurostandart.ru is your first and best source for information about euro standard . here you will also find topics relating to issues of general interest. we hope you find what you are looking for!

   Eurostandart.ru
  • 43
   gazetazeri.com - gazetazeri resources and information. this website is for sale!

   gazetazeri.com is your first and best source for information about gazetazeri . here you will also find topics relating to issues of general interest. we hope you find what you are looking for!

   Ww1.gazetazeri.com
  • 44
   プロミスの審査情報 | プロミスの審査はきびしい?

   Temas de actualidad en el terreno del ocio, cultura, música y deporte, con una visión crítica de los asuntos de interés social.

   Gazeta20.com

SimilarSites Traffic

visits for Gazeta-Standard and their top similar sites: Gazeta-Shqip and Sportishqiptar.com.alSimilar by Visits

people that visited 'Gazeta-Standard.com' also visited:

 • standard.al

  standard.al standard.al

  Gazeta Standard | Online

  mijëra protestues para kryeministrisë basha: fillimi i një beteje pa kompromis për votën e lirë, qeveria bën lojën e strucit për armët ki...

 • probux.com

  probux.com probux.com

  ProBux - It's easy, It's free, It's ProBux!

  ProBux: Get Paid, every 30 seconds! Now you can multiply your earnings just by viewing advertisements. ProBux pays you to view advertisements provided by our advertisers.

Similar by Topics

see top sites for the most relevant topics from 'Gazeta-Standard.com'.

'standard'
see top sites for this topic
  
 • standardchartered.com

  standardchartered.com standardchartered.com

  standard chartered bank
 • encrypt.standardbank.co.za

  encrypt.standardbank.co.za encrypt.standardbank.co.za

  encrypt.standardbank.co.za
 • ibank.standardchartered.co.in

  ibank.standardchartered.co.in ibank.standardchartered.co.in

  ibank.standardchartered.co.in
 • online.standardchartered.com

  online.standardchartered.com online.standardchartered.com

  not found the requested url / was not found on this server. the requested url / was not found on this server.
'gazeta'
see top sites for this topic
  
 • gazeta.pl

  gazeta.pl gazeta.pl

  Serwisy lokalne w 26 miastach. Serwisy tematyczne: sport, rozrywka, zdrowie, kobieta, technologie, praca, pieniądze, biznes, film, muzyka, motoryzacja, radio. Informacje, wydarzenia, blogi, forum. Portal Agory SA.
 • wiadomosci.gazeta.pl

  wiadomosci.gazeta.pl wiadomosci.gazeta.pl

  Wiadomości - serwis newsowy portalu Gazeta.pl. Na bieżąco aktualizowane informacje z polityki, wydarzeń w kraju i zagranicą, sportu, gospodarki, kultury i nauki oraz artykuły z prasy polskiej i zagranicznej. Znajdziesz tu teksty, wideo, zdjęcia, sondaże.
 • wyborcza.pl

  wyborcza.pl wyborcza.pl

  Internetowe wydanie największego dziennika w Polsce. Stale aktualizowane informacje z kraju i świata. Opinie, analizy, komentarze, reportaże.
 • forum.gazeta.pl

  forum.gazeta.pl forum.gazeta.pl

  Dyskusje, opinie, porady. Ponad 4000 forów dyskusyjnych dla każdego. Załóż własne forum!
'related'
see top sites for this topic
  
 • linkwithin.com

  linkwithin.com linkwithin.com

  we are currently down for system maintenance. please check back in a few hours!
 • jwplayer.com

  jwplayer.com jwplayer.com

  JW Player is the web's most popular online video player providing media solutions to publishers of all sizes. Get started for free now.
 • related-offers.com

  related-offers.com related-offers.com

  please come back later
 • transworld.net

  transworld.net transworld.net

  transworld
'searches'
see top sites for this topic
  
 • jwplayer.com

  jwplayer.com jwplayer.com

  JW Player is the web's most popular online video player providing media solutions to publishers of all sizes. Get started for free now.
 • izito.com

  izito.com izito.com

  moved permanently the document has moved the document has moved here .
 • szukaj.com

  szukaj.com szukaj.com

  szybkie meta wyszukiwanie -- szukaj w kilku meta wyszukiwarkach na raz!
 • zapmeta.com

  zapmeta.com zapmeta.com

  Zapmeta access denied
'gaze'
see top sites for this topic
  
 • kemalistgazete.net

  kemalistgazete.net kemalistgazete.net

  Tuhaf ama gerçek hhaberler
 • novayagazeta-ug.ru

  novayagazeta-ug.ru novayagazeta-ug.ru

  существует с 2013 года. За это время издание успело завоевать популярность в Южном Федеральном и Северо-Кавказском округах и стать одним из ведущих изданий. Сайт освещает наиболее острые и актуальные вопросы региона, страны, мира.
 • turkiyegazetesi.com.tr

  turkiyegazetesi.com.tr turkiyegazetesi.com.tr

  Türkiye Gazetesi Haber Veren Gazete, En son haberler Türkiye Gazetesi'nde
 • gazetadita.al

  gazetadita.al gazetadita.al

  REKLAMA Shoferi i padukshem